BBCLAB

BBClab powstał z inicjatywy dr Doroty Ackermann-Szulgit i Tomasza Gordona w połowie 2017 roku.

Misją firmy jest przede wszystkim transfer najnowszych odkryć naukowych (m.in. psychologii oraz neuronauki) do biznesu. Dzięki BBClab chcemy oddemonizować rynek usług rozwojowo-szkoleniowych w Polsce, poprzez przekazywanie wyłącznie sprawdzonej naukowo wiedzy oraz zweryfikowanych w praktyce technik zarządzania, motywowania czy wywierania wpływu. Zero pseudonauki! Zero coachingowo-motywacyjnego efektu jo-jo! Zero teorii bez powiązania z praktyką!

Pierwszym projektem BBClab było stworzenie innowacyjnego testu Business Brain Code. Bada on m.in. poziom tzw. Pozytywnej Psychopatii, która wpływa na skuteczność biznesową (właścicieli firm, menedżerów czy przedstawicieli handlowych). Kolejny projekt to cykl szkoleń otwartych z Pozytywnej Psychopatii. Aktualnie pracujemy nad projektami rozwojowymi dla największych firm w Polsce, udziałem w prestiżowych konferencjach HR-owych, menedżerskich i sprzedażowych oraz cyklem publikacji w periodykach branżowych (m.in. dla „Szefa Sprzedaży”).

Jesienią tego roku dr Dorota Ackermann-Szulgit oraz Tomasz Gordon będą prelegentami  5. Forum Szefów Sprzedaży, pt. „5 kroków do zwycięstwa w bitwie o współczesnego klienta. Czy to już koniec ery „uniwersalnych żołnierzy”?”, które odbędzie się w Warszawie w dniach 22-23 listopada 2018 r. Wygłoszą wykład oraz przeprowadzą warsztat pt. "Dobry dowódca, czyli kto? – o tym jak przewodzić, by wygrywać".

Misją BBClab jest nie tylko transfer wiedzy do biznesu, ale również praca na rzecz zdrowia publicznego. Dlatego od września tego roku dr Ackermann i Gordon rozpoczną cykl szkoleń z neurodietetyki połączonej z treningiem mentalnym dla trenerów personalnych, dietetyków oraz osób dbających o zdrowie publiczne i prywatne.