Patrycja Rutkowska

Pozytywna psychopatia to coś zupełnie nowego, zaskakującego i wbrew pozorom, bardzo praktycznego. Z takimi prowadzącymi nie miałam wątpliwości, że warsztaty będą interesujące.

Violka Kujawa

(…) mam niedosyt Doroty i Tomka...to cudowne, że mogłam uczestniczyć w „narodzinach” Ich sukcesu! Polecam wszystkim bez wyjątku!

Marek Cukras

Wiedza naukowa przełożona na praktykę powoduje mieszankę wybuchową, zwłaszcza, gdy warsztaty prowadzą Dorota i Tomek. Ich nieszablonowe podejście do tematyki powoduje, że warsztaty są bardzo atrakcyjne.

Anna Moskwa

Doskonale przygotowane szkolenie. Energetyczni prowadzący zarażają pozytywną psychopatią. Jak dla mnie jeden dzień to za mało, temat obszerny i ciekawy do wielogodzinnych aktywności i dyskusji. POLECAM! 

Maciej Ciechanowski

Dla mnie rewelacja. No, ale czego innego można się spodziewać po takim duecie autorów i prowadzących. Kto nie był niech żałuje i czym prędzej nadrabia zaległości zapisując się na któreś z wydarzeń zapowiadanego Tour de Polonia.

Rafał Dolewski

To dla mnie naprawdę wartościowe szkolenie, jednak to, co minie najbardziej przekonuje to wiarygodność prowadzących. Bez dwóch zdań to ludzie z dużą charyzmą.

Łukasz Łoński

Najlepsi prowadzący jakich można znaleźć. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w Kursie Pozytywnej Psychopatii. Został on przeprowadzony na najwyższym poziomie i z dużym zaangażowaniem Tomka i Doroty oraz samych uczestników. Polecam każdemu!