Test Pozytywnej Psychopatii

Test Pozytywnej Psychopatii, opracowany przez dr Dorotę Ackermann-Szulgit i Tomasza Gordona, pozwala na zdiagnozowanie kluczowych cech, które pomagają osiągnąć sukces w zmienno-rywalizacyjnym środowisku.

Kwestionariusz wypełnia się on-line. Raport zawiera m.in.: procentowe określenie poziomu Pozytywnej Psychopatii, wyszczególnienie jakości, które korespondują z Pozytywną Psychopatią oraz rekomendacje coachingowe do pracy własnej lub przy wsparciu coacha/mentora.

Przez pierwsze trzy miesiące od startu sprzedaży on-line Test Pozytywnej Psychopatii wraz z kompleksowym raportem jest w cenie promocyjnej: 77 PLN. 

Zanim wypełnisz test i przeczytasz indywidualny raport, który pomoże Ci zrealizować Twoje cele zawodowe oraz prywatne, zapoznaj się z artykułem: "5 zasad efektywnego korzystania z Testu Pozytywnej Psychopatii".

⇒Pierwszy krok do sukcesu to świadomość silnych i słabszych stron. Poznaj je już teraz. Wypełnij test!

 

Test Business Brain Code

Test Business Brain Code opracowany przez dr Dorotę Ackermann-Szulgit i Tomasza Gordona pozwala określić neuronalne preferencje do danego typu organizowania, przetwarzania i reagowania na bodźce. Opiera się na wykorzystaniu informacji o sposobach działania mózgu i możliwościach neuroplastyczności. 

Jakie korzyści płyną z wykorzystania testu przez firmy i klientów indywidualnych?

  1. Diagnoza pracowników. Pracodawca wie, jaki wyjściowy potencjał ma pracownik i w jaki sposób zorganizować mu zadania w pracy, aby w pełni wykorzystać jego zasoby.
  2. Pomaga określić obszary, które odpowiednio wzmocnione przełożą się na nową, wyższą jakość pracy.
  3. Test BBC z powodzeniem może służyć jako narzędzie ewaluacji po szkoleniach, głównie z zakresu kompetencji miękkich. Dzięki temu pracodawca może ustalić, w zakresie których jakości pracownik poczynił postępy.
  4. Dostarcza cennych wskazówek służących wzmocnieniu poszczególnych jakości i zasobów pracownika.
  5. Żaden inny test na polskim rynku nie pozwala na ustalenie, którzy z pracowników stanowią realne zagrożenie dla firmy i osób w niej pracujących (i jednocześnie wyeliminowanie psychopatów dysfunkcyjnych już na początkowym etapie rekrutacji), a którzy na pierwszy rzut oka wydają się świetnymi kandydatami na dane miejsce.

Kwestionariusz wypełnia się on-line. Kompleksowy raport opisujący kluczowe zasoby i rezerwy badanego. Aktualnie trwają finalne prace nad ostateczną wersją testu z którego już niebawem będą mogli Państwo skorzystać.